تجلیل از واحد بهداشت خانه کارگری و گروه کار نمونه شرکت تولید روی بندرعباس با حضور معاون استاندار هرمزگان

Banner

تجلیل از واحد بهداشت خانه کارگری و گروه کار نمونه شرکت تولید روی بندرعباس با حضور معاون استاندار هرمزگان

در آئین برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه کار و واحد نمونه هرمزگان که با حضور “رئوفی” معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری و “هادی ابراهیمی” مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد، از گروه کار و واحد نمونه شرکت تولید روی بندرعباس  تقدیر شد.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان در این مراسم گفت: راز آفرینش و رشد انسان در گرو کار و تلاش است و جامعه ای که افراد آن مشغول به کار باشند، کمتر دچار آسیب های اجتماعی می شوند.

“رئوفی” با اشاره به اینکه هرمزگان در مسیر رشد و توسعه در بخش های مختلف اقتصادی است، افزود: بر این اساس هر ساله بر جمعیت کارگری استان افزوده می شود که باید جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی ، برنامه ریزی کرد.

وی اظهارداشت: كارگران با حضور پر رنگ خود در تمامي صحنه هاي انقلاب اسلامي به اثبات رسانده اند كه در جهت پيشرفت و بالندگي ميهن اسلامي با جهاد و پايمردي در دو جبهه توليد و حفظ آرمان هاي نظام از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد و با توجه به نامگذاری امسال، به نام توليد ،پشتيباني ها ،مانع زدايي ها، نقش كارگران در تحقق اين شعار بسيار مهم و تاثير گذار است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هر ساله بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش، در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح ملی، تجلیل از کارگران و گروه کار و واحد نمونه صورت می پذیرد و برگزیدگان طی مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان در استانها و در سطح کشور، تجلیل می شوند.

” هادی ابراهیمی” افزود: شناسایی و بررسی علمی و کاربردی، ساماندهی و کارآمد سازی استعداد ها و خلاقیت ها و نو آوری های چهره های برتر جامعه کار و تولید در راستای کاهش موانع و گشودن گره های تولید و ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان شاغلین بخش کار و تولید و همچنین ارج نهادن به تلاش و مساعی کارگران نمونه، تولید کنندگان، کارآفرینان و فرصت آفرینان اشتغال در بخش های مختلف اقتصادی و ارتقاء منزلت و جایگاه کار و تولید از اهداف کلی این جشنواره است.

ارائه شیوه های نوین در کار ، ابتکار و نوآوری در زمینه افزایش بهره وری راندمان تو لید یا کاهش ضایعات، اسلامی و اصول اخلاقی، رعایت موارد ایمنی و تلاش در جهت ارتقاء مهارت های شغلی از جمله شاخص های انتخاب کارگران و گروه کار نمونه است.

اسامی گروه کار و واحد نمونه شرکت تولید روی بندرعباس 

گروه کار نمونه: ” مهندس مسعود دهقانی نظام آبادی”، “امید مریدی رضایی”، “سعید سالاری” و ” مهندس جواد خودستان” با ساخت مخزن پالپر با تجهيزات ثابت و متحرك(همزدگي خاك مورد نياز صنعت در تمام سطوح)

برگزيدگان خانه بهداشت كارگري برتر : مهندس شانتیا قاسم زاده ، مهندس هادی سالاری

تماس با ما

درخواست تماس